ofinansch.tv
ofinansch.tv
internetowy kanał telewizyjny online

Nasza misja

ważne są wszystkie detale

Mamy zamiar przedstawiać treści i obrazy związane z szeroko rozumianym rynkiem consumer finance. Pomóc osobom niezdecydowanym w podjęciu ostatecznej decyzji. Rzetelnie informować o wszystkich dostępnych produktach finansowych, jak również pokazywać możliwości oszczędzania oraz inwestowania, czyli możliwości zwiększania swoich zasobów finansowych.

Poznaj nasz zespół

redakcja@ofinansach.tv
Tomasz Kabarowski

Tomasz Kabarowski

Chief technology officer
15 lat doświadczenia w branży internetowej. Współtwórca największego internetowego serwisu finansowego w Polsce - Money.pl. Przez wiele lat realizował projekty marketingowe, IT oraz doradzał strategicznie czołowym markom w polskim internecie.
Rafał Tomkowicz

Rafał Tomkowicz

executive director
związany z polskim rynkiem finansowym od 16 lat. Specjalista w zakresie wiedzy o finansach osobistych. Autor poradnika „Dekalog świadomego pożyczania, czyli rola kredytu w życiu człowieka”. Jest autorem wielu publikacji poświęconych bankowości detalicznej.
Magdalena Wawrzyniak

Magdalena Wawrzyniak

Redaktor prowadząca
Absolwentka Dziennikarstwa i Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Media od zawsze były jej pasją. Pasję udało się połączyć z pracą i tak - od 2005 do 2015 roku pracowała we wrocławskim ośrodku Telewizji Polskiej
Tomasz Ciesielski

Tomasz Ciesielski

chief cameramen
realizator telewizyjny, operator. Produkcją programów telewizyjnych zajmuje się od 1997 roku. Produkuje wszelkie formy - od spotów reklamowych, filmów dokumentalnych po filmy promocyjne i szkoleniowe. Pracuje także przy oprawie i obsłudze multimedialnej wydarzeń na żywo.